loader image

O mnie

Cześć, jestem Wojtek i od 5 lat pomagam innym zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę oraz dobre samopoczucie. Jako trener personalny i zapalony gracz wiem jak połączyć te dwa światy, aby zarówno czerpać z tego przyjemność równocześnie dbając o swoje ciało i umysł.

 

Od najmłodszych lat kręciła mnie rywalizacja zarówno w sporcie jak i przed ekranem monitora. Dorastając, chciałem połączyć oba te na pozór bardzo odległe od siebie światy i nauczyć ludzi że mimo siedzącego trybu życia, można (i trzeba) dbać o siebie.

 

Lata pracy z podopiecznymi nauczyły mnie, że najważniejsze przy pracy nad sobą jest pozytywne podejście i wiara w siebie. Jeżeli zaczniesz z dobrym nastawieniem, to już masz połowę drogi za sobą. Reszta, to wykorzystanie wiedzy w praktyce. I tą właśnie wiedzą dzielę się z Tobą Graczu na łamach tej strony oraz Programu Level Up.

 

Chciałbym aby gracze mogli poświęcać więcej czasu na to co kochają, dbając jednocześnie o swoje dobre samopoczucie oraz dobrostan psychiczny. Dzięki tej równowadze, zachowasz zdrowie i energię na długie lata. I tego Ci właśnie życzę!

O mnie

Dołącz już dzisiaj do najbardziej zgranej społeczności Fit Graczy