loader image

Ebook
Level Up

Zmień nawyki, zyskaj zdrowie, stań się lepszym graczem!

Zostań posiadaczem programu Level Up, dzięki któremu zmienisz swoje nawyki żywieniowe, sylwetkę oraz zwiększysz performance gamingowy.

Level Up

Małymi krokami do dużych efektów

Żeby być dobrym graczem, najpierw trzeba zadbać o swoje ciało i umysł. Aby dobrze prosperowało potrzebuje pożywienia, aktywności oraz wypoczynku. Przeprowadzę Cię przez ten proces zmian.

Zmienisz swoją sylwetkę, dzięki łatwym i krótkim ćwiczeniom

Zmienisz swoją sylwetkę, dzięki łatwym i krótkim ćwiczeniom

Nauczysz się w szybki sposób komponować zdrowe i proste posiłki

Nauczysz się w szybki sposób komponować zdrowe i proste posiłki

Poznasz skuteczne techniki relaksacji oraz prawidłowego snu

Poznasz skuteczne techniki relaksacji oraz prawidłowego snu

Wyeliminujesz szkodliwe nawyki i usuniesz dolegliwości bólowe

Wyeliminujesz szkodliwe nawyki i usuniesz dolegliwości bólowe

Staniesz się częścią największej społeczności Fit Graczy w Polsce dbających o swoje zdrowie

Staniesz się częścią największej społeczności Fit Graczy w Polsce dbających o swoje zdrowie

FIT GRACZ LEVEL UP to poradnik oraz kompleksowy program treningowo-dietetyczny.

Niezbędne kompendium wiedzy dla gracza, który chce zmienić swoje życie o 180, ale bez wywracania go do góry nogami. Zawiera praktyczne informacje jak zadbać o siebie, aby cieszyć się zdrowiem, lepszą rozgrywką i maksymalnie wykorzystać swój potencjał. Dowiesz się z niego jak prawidłowo się odżywiać, ćwiczyć, a nawet siedzieć przy biurku. Znajdziesz również gotowy jadłospis, plany treningowe, metody relaksacji, listę potrzebnych badań oraz wiele, wiele więcej. 89 stron praktycznej wiedzy, opatrzonej filmami instruktażowymi oraz licznymi grafikami. To pierwszy i jedyny taki program na polskim rynku.

Spis treści

01 Nawyki

Pierwszy rozdział to przede wszystkim fundament każdej zmiany, czyli nawyk. Dowiesz się, czemu jest ważniejszy od motywacji oraz dlaczego maksymalnie upraszcza życie i daje niezliczone ilości benefitów.

CZYM JEST NAWYK?
DLACZEGO MOTYWACJA NIE DZIAŁA
KALENDARZ NAWYKÓW

02 Odżywianie

Drugi rozdział poświęcony jest odżywianiu, z którego nauczysz się komponować smaczne, szybkie w przygotowaniu i zdrowe posiłki, poznasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz będziesz mógł skorzystać z gotowego jadłospisu z mnóstwem zamienników.

KLUCZOWA ROLA KALORII
JAK OBLICZYĆ ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE
MAKROSKŁADNIKI
OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO
MIKROSKŁADNIKI
ILOŚĆ POSIŁKÓW I CZAS
SUPLEMENTY
DIETETYKA TO MATEMATYKA
ZASADA 80/20
DLACZEGO NIEKTÓRYM SIĘ NIE UDAJE
NAWADNIANIE
JADŁOSPISY
ZASADY KORZYSTANIA Z JADŁOSPISU
MASA CZY REDUKCJA?
JADŁOSPIS TYGODNIOWY
TABELA POMIARÓW CIAŁA

03 Trening i aktywność fizyczna

Trzeci rozdział to skarbnica wiedzy o treningu w domowych warunkach. Znajdziesz tam przyjemne propozycje ćwiczeń dla początkujących oraz dla tych, którzy szukają wyzwań i chcą dać z siebie 110% podczas sesji treningowej.

PO CO GRACZOWI RUCH?
AKTYWNA PAUZA
ROZGRZEWKA
PLANY TRENINGOWE
TRENING SIŁOWY 6 TYGODNIOWY
TRENING INTERWAŁOWY
ZŁOTE RADY TRENINGOWE
SPONTANICZNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

04 Zdrowie przy biurku

Czwarty rozdział to obowiązkowy poradnik dotyczący wszystkich aktywności związanych z siedzeniem przy biurku. Nauczysz się, jak poprawnie siedzieć, jaką przybrać pozycję podczas grania, co ile robić przerwy i jak produktywnie te przerwy wykorzystać. Same konkrety!

JAK NIE SIEDZIEĆ
USIĄDŹ - POWSTAŃ
PRAWIDŁOWA POSTAWA
ALTERNATYWNE SIEDZISKA
STRETCHING PRZED BIURKIEM
ĆWICZENIA DLA OCZU

05 Zdrowie poza biurkiem

Piąty rozdział, czyli ostatni (choć wcale nie najmniej ważny), dotyczy regeneracji, zarówno w postaci snu, drzemek, jak i specjalnych technik, dzięki którym zresetujesz ciało oraz umysł. Zredukujesz stres i odzyskasz siły, dzięki czemu Twój dzień będzie bardziej produktywny.

HIGIENA PSYCHICZNA
MINDFULNESS, CZYLI TRENING UWAŻNOŚCI
TECHNIKA 4-7-8
SEN - GAMECHANGER CODZIENNEGO FUNKCJONOWANIA
ZŁOTE ZASADY DOBREGO SNU
DRZEMKI
BADANIA

Jak wygląda ebook?

Ebook ma prawie 100 stron i jest złożony jest z 5 rozdziałów, wypełnionych praktyczną wiedzą i przyjaznymi grafikami. Po złożeniu zamówienia otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową plik PDF, który odczytasz na każdym urządzeniu (smartfonie, tablecie lub komputerze).

Przeczytaj kilka przykładowych stron, aby zapoznać się z treścią przed zakupem. 

Opinie moich Klientów

Fitgracz opinie

Wcześniej byłem nastawiony sceptycznie do wszystkiego związanego ze światem "Fit". Kupiłem ten program, bo zachęcił mnie opis o większej energii w ciągu dnia i polepszeniu koncentracji podczas grania. Zacząłem powoli wprowadzać zmiany z ebooka i jestem zaskoczony jak szybko polubiłem zdrowy tryb życia.

Marcin
14.08.2021
Fitgracz opinie

Racjonalne podejście do żywienia, bez cudowania i składników, które trzeba importować z drugiego końca świata. Fajne rozdziały o śnie i regeneracji, którą ostatnio mocno zaniedbuję.

Filip
20.08.2021
Fitgracz opinie

Podczas kwarantanny mocno się zasiedziałam i chciałam coś zmienić w swoim codziennym funkcjonowaniu. Nie wychodząc z domu udało mi się w końcu zabrać za siebie, a zawdzięczam to Wojtkowi.

Martyna
02.09.2021
Fitgracz Wojciech Pindel trener personalny
Fitgracz cytat

Tworząc ten program chciałem pomóc graczom i pokazać, że można dobrze wyglądać oraz poprawić swoje samopoczucie, nie rezygnując z wielogodzinnych rozgrywek przed monitorem.

 

Jako trener personalny i zapalony gracz zależy mi na tym, żeby podopieczni dobrze się bawili, ciesząc się zdrowiem i dobrą formą.

 

Wojtek, FIT GRACZ

Popularne pytania

1 Dopiero zaczynam swoją przygodę z treningami i zdrowym odżywianiem. Czy znajdę tam treści dla siebie?

Oczywiście, w programie uczę od podstaw jak zacząć wprowadzać zmiany w swoim planie żywieniowym oraz treningowym. Poziom trudności jest rozłożony w zależności od doświadczenia danej osoby, czasu oraz chęci. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno początkujący, jak i osoby bardziej doświadczone znajdą tam coś dla siebie.

2 Czy potrzebuję jakiegoś sprzętu do treningu?

Sprzęt nie jest wymagany, a wszystkie ćwiczenia będziesz mógł wykonać w swoim domu. Jednak jeśli po jakimś czasie będziesz chciał urozmaicić swoje treningi, to zachęcam do zakupu gum oporowych, drążka lub odważników kettlebells. Zajmują mało miejsca, a będą służyć na lata.

3 Nie lubię spędzać dużo czasu w kuchni, czy znajdę tam jakieś łatwe i szybkie przepisy?

Zdecydowanie! To jest program dla graczy, dlatego zależało mi na maksymalnej prostocie oraz krótkim czasie przygotowania. Ma być smacznie, zdrowo, szybko. Niektóre posiłki będziesz w stanie przygotować poniżej 3 minut, dzięki czemu koledzy z Discorda nawet nie zauważą, że na chwilę zniknąłeś.

4 Czy oprócz odżywiania i treningów znajdę tam coś dla siebie?

Bycie dobrym graczem to nie tylko odżywianie i treningi. To także kwestie mentalne, prawidłowa postawa, odpoczynek, sen i relaksacja, regularne badania. To wszystko również zawarłem w programie.

5 Poza graniem pracuję i mam małe dziecko. Czy da się to pogodzić z programem?

Zapanowanie nad pracą, rodziną i codziennymi obowiązkami wymaga dużych pokładów energii oraz dobrego planu, tak aby mieć jeszcze czas i chęci na inne przyjemności. Dzięki programowi poznasz sposoby na mądry i efektywny wypoczynek, dzięki któremu będziesz miał więcej siły na te wszystkie wyzwania dnia codziennego. Poza tym, zmieniając nawyki żywieniowe i wplatając treningi powinieneś mieć paradoksalnie jeszcze więcej energii niż wcześniej.

6 Po jakim czasie można zauważyć pierwsze efekty zmian?

Wszystko zależy od tego na jakim jesteś etapie i na czym się najbardziej skupisz. Jako początkujący możesz zauważyć pozytywne zmiany w samopoczuciu i ilości energii już po pierwszym tygodniu stosowania porad z programu. A wystarczy że zaczniesz od drobnych zmian np. w codziennym jadłospisie, odpowiednim nawadnianiu oraz higienie snu.

Jeśli tak jak ja uwielbiasz grać w gry, a jednocześnie

  • Marzysz o zadbanej, estetycznej i zdrowej sylwetce?
  • Planujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze?
  • Chciałbyś poprawić skupienie oraz koncentrację podczas grania na komputerze lub konsoli?

to ten program jest dla Ciebie!

Fitgracz Ebook